Vinotéka Sommelier Martin
Vinotéka Sommelier Martin

SÚŤAŽ O VSTUP PRE JEDNU OSOBU ZADARMO NA VŠETKY NAŠE PODUJATIA V ROKU 2018

Výhercom súťaže sa stáva nasledovný e-mail: adka.n******@*****.com
Prosíme aby nás výherca kontaktoval pomocou e-mailu na, ktorý sme poslali informáciu o výhre.

Pravidlá súťaže

Organizátor súťaže: Vinotéka Sommelier, Stavbárska 16, 036 01, Martin, IČO: 43874843 DIČ: 1074405640 IČ DPH: SK1074405640, Tel.: +421 903 999 329 E-mail: sml@sml.sk

Súťaž trvá od 1.12.2017 do 31.12.2017, losovanie sa uskutoční 6.1.2018.

Pre zaradenie do súťaže o výhru – vstup zdarma pre jednu osobu na všetky verejné podujatia organizované vo Vinotéke Sommelier počas roku 2018, je potrebné aby sa účastník súťaže prihlásil na odber newsletteru-noviniek na svoj e-mail a následne zotrval prihlásený na odber noviniek do ukončenia súťaže. Výhra je viazaná na konkrétne meno výhercu a nie je prenosná, do súťaže sa môžu zapojiť len osoby staršie ako 18 rokov. V prípade výhry je potrebné aby výherca svoju účasť na podujatiach oznámil vopred najmenej 7 dní pred konaním akcie na ktorej sa chce zúčastniť a uplatniť svoj voľný vstup, voľný vstup na akciu bez rezervácie vopred nebude možný.

Účastníkom súťaže sa stávajú aj osoby už aktuálne prihlásené na odber newsletteru na svoj e-mail. V prípade, že sa nechcú súťaže zúčastniť stačí informovať organizátora a budú zo súťaže vylúčení. Zrušením odberu noviniek pred ukončením súťaže, účastník súťaže nesplní podmienky pre zaradenie do zlosovania a bude vylúčený zo súťaže.

Výherca bude vylosovaný zo všetkých účastníkov súťaže, ktorí splnili vyššie uvedené podmienky súťaže. Následne bude kontaktovaný pomocou e-mailu, ktorým sa zapojil do súťaže a prihlásil na odber newsletteru. V prípade, že na správu o výhre neodpovie do 3 dní stráca nárok na výhru, následne bude vyžrebovaný ďalší náhradný výherca, ktorý bude rovnako kontaktovaný pomocou zadaného e-mailu a opäť je potrebné aby odpovedal do 3 dní inak stráca nárok na výhru. Tento proces sa bude opakovať pokiaľ nebude určený výherca sútaže. Výherný e-mail bude zverejnený na facebookovej a webovej stránke Vinotéky Sommelier.

Súťaž nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, odobrená ani riadená spoločnosťou Facebook a nemá s ňou žiaden vzťah.