Vinotéka Sommelier Martin
Vinotéka Sommelier Martin

23. septembra 2023 | 19:00: Funny Fellows | 10 €

Funny Fellows je jedinečné hudobné zoskupenie na Slovensku. Vznikli v roku 1993 a od toho momentu si budujú renomé kvalitnou tvorbou vo svojich hudobných a koncertných programoch.
Za bezmála tridsať rokov koncertnej činnosti reprezentovali Slovensko na štyroch kontinentoch a festivaloch v Nemecku, Poľsku, USA, Českej republike v Maďarsku a Rakúsku.
-Vydali jedenásť hudobných albumov a štyri boli nominované a jeden Karavána, aj získal hlavnú cenu Esprit za najlepšie CD na Slovensku v hlasovaní verejnosti.
Je to jediné hudobné teleso zo Slovenska ktoré účinkovalo na OPERNBALLE vo Viedni a tiež v ORF. V slovenskej televízii pripravili dva hudobné programy „ U veselého chlapíka“ a
„ Spievanie vo vani“ ktoré dodnes RTVS reprízuje. V televíznych reláciách ich vidno pomerne často. napr: Chart show, Legendy popu a podobne.
-Každoročne účinkujú na Pohoda Festivale v Trenčíne, ale aj na festivaloch vo Viedni, Poznani, Vyškove, Jihlave, Brne a podobne.
Hlavnou doménou je však živý koncert na originálnych dobových a teda historických nástrojoch. Hrajú presne, ako hudobníci v roku 1922. Teda všetky sólové party si vymýšľajú priamo na pódiu pred divákmi. Vznikajú tak často aj komické situácie a veselá napätá atmosféra.
Koncert Funny Fellows nikdy nieje rovnaký ako ten predošlí a ako ten budúci. Neopakovateľnosť koncertu zaručuje kreativita a flexibilita jednotlivých členov.
Funny Fellows to je poctivá swingová a jazzová hudby s prvkami prešporskej vône vinohradov a dobrého vína, jedla a veselej zábavy.
23.9.2023 – 19:00
Vstupné: 10€
Počet miest je obmedzený, preto neváhajte a rezervujte si to svoje na tel. čísle: 0903 999 329