Vinotéka Sommelier Martin
Vinotéka Sommelier Martin

4. novembra 2023 | 18:00: Degustácia: Domin & Kušický | 10 €

„Pokiaľ má byť víno obrazom prírody, živým nápojom odrážajúcim jedinečné miesto, kde sa narodilo, mal by vinohradník a vinár rešpektovať jeho prirodzenosť“
Dopestované hrozno v BIO kvalite s certifikátom, a jeho následné spracovanie prirodzenými technologickými postupmi, dáva našim vínam pečať jedinečnosti.
Každá fľaša s etiketou Domin & Kušický ukrýva víno iskrivej farby s úžasnou prírodnou aromatikou a nezameniteľnou odrodovou chuťou biovína.
Po mnohoročných skúsenostiach s pestovaním viniča a výrobou vína Ing. Ján Domin začal v 90. rokoch uplatňovať svoje vedomosti v rodinnom vinárstve. Aktívne sa podieľal na rozvoji vinárstva až do roku 2017. Jeho cieľom bolo vytvoriť terroir vína, víno s dušou a zdieľať ich s dobrými ľuďmi. To ide ruka v ruke s čistým prostredím, bez náznaku chémie a pesimizmu. Pri pestovaní viniča a výrobe vína hľadal harmóniu, eleganciu. BIO pre neho nebola marketingová nálepka, ale nutnosť. Vína nechcel popisovať, chcel, aby prehovorili samy za seba. Dnes vinárstvo NATURAL VÍNO Domin & Kušický vedie jeho dcéra Diana s manželom Tiborom.
Počet miest je obmedzený, preto neváhajte a rezervujte si to svoje na tel. čísle: 0903 999 329

Vstupné: 10€